Adam Kuncicki

756

Adam Kuncicki – Trener Personalny i Kulturysta

Pierwszy w Polsce kulturysta-weganin, bloger, zdobywca tytułu ,,Męskiego Bloga Roku” 2016 oraz 2017 magazynu Men’s Health a także trener z ogromnymi sukcesami swoich Podopiecznych.

Cześć! Nazywam się Adam, jestem szaleńcem, który uważa, że niepotrzebne tortury i zabijanie zwierząt wcale nie muszą mieć miejsca. Nie łatwo było połączyć mój światopogląd z kulturystyką, ale dla chcącego, nic trudnego!

Tak się składa, że mimo młodego wieku, ćwiczę już większość swojego życia, a sporty sylwetkowe fascynują mnie, od kiedy sięgam pamięcią. Już jak miałem 6 lat robiłem pompki i brzuszki, a od 12 roku życia zacząłem treningi na siłowni, na początku samymi sztangami, bez obciążenia.  A swoją przygodę z dietą roślinną zacząłem jakieś 2 lata temu.

Ciągłe poprawianie swojej sylwetki na diecie 100% wegańskiej i w 100% naturalnie traktuję jako doskonalenie charakteru, rozwoju umysłowego, stawanie się lepszym, bardziej konsekwentnym i wartościowym człowiekiem. Nie jestem już w stanie przestać trenować bo to moje pozytywne uzależnienie i zawsze znajdzie się jakiś nowy cel sportowy do zrealizowania.

Za moimi treningami, oprócz sylwetki, idzie w parze również między innymi siła.

Już zaczynając swoją przygodę z ciężarami zdarzało się, że schodzili się wszyscy ćwiczący, żeby zobaczyć jak 17 letni, 70 kilogramowy chłopiec robi przysiady z największym obciążeniem na siłowni. Od kiedy zacząłem przygotowywać się pod kątem zawodów, przestałem już trenować na wielkich ( jak dla mnie) obciążeniach, ale dla ciekawych, moje wyniki sprzed kilku lat to: martwy ciąg: 200kg-4 powtórzenia, przysiady: 180kg-6 powtórzeń (do poziomu ławki 220 kg-10 powtórzeń), wyciskanie hantli nad głowę: 45kgx2-8 powtórzeń, wiosłowanie hantlem jednorącz: 72kgx2-10 powtórzeń.

Jeśli chodzi o zawody sylwetkowe, za mną dopiero pierwszy prawdziwy sezon.

Złożyło się na niego sześć startów, ale na razie bez większych sukcesów. Należy jednak pamiętać, że jestem pierwszym zawodnikiem w Polsce na diecie w stu procentach roślinnej. Ten rok traktuję tylko jako rozpęd do dalszej działalności. To było takie badanie gruntu. Na razie udało mi się udowodnić, że da się być kulturystą na diecie roślinnej. Przyjdzie jeszcze czas na sukcesy w zawodach. Nie wybrałem łatwej drogi, więc nie mogę liczyć na szybkie efekty.

Co więcej mogłoby Was zainteresować?

Jestem trenerem, pomagam budować kobietom wymarzone pośladki i płaskie brzuchy, facetom pozbywać się brzuszka i robić męską posturę. Prowadzę także czołowych zawodników motocrossu i modelki. Bardzo lubię prowadzić wykłady, gdzie opowiadam o tym co robię i w jaki sposób. Pochodzę z Prabut, wychowałem się tu i to moje miasto, ale bardzo często bywam w Warszawie, bo tam mieszka moja dziewczyna oraz w Olsztynie, bo tam studiuję Gospodarkę Przestrzenną na UWM. Moje główne zainteresowania to zwierzęta, dobra muzyka i nie byle jakie książki, gotowanie i oczywiście sport – w szczególności sporty sylwetkowe, ale również motocross, futbol amerykański, czy szachy.

Przygotowuję i prowadzę:

  • Treningi indywidualne
  • Plany treningowe
  • Plany dietetyczne
  • Konsultacje online

KONTAKT
Moja storna i blog:
adamkuncicki.pl
e-mail: adamkuncicki@gmail.com
facebook: facebook.com/Kuncicki
instagram: instagram.com/AdamKuncicki

PODZIEL SIĘ