Julia Hubbard

106
Weganizm i Sport_Julia Hubbard

Zawodniczka sportów sylwetkowych, trener personalna
była sprinterka i bobsleistka
Weganka od 2015
Wegetarianka od 1991

 

Julia Hubbard jest posiadaczką zarówno tytułów World Champion, Universe, jak też Olympia Champion. Posiada wiele nagród zdobytych w Wielkiej Brytanii, w tym 3-krotne zwycięstwo NPA British. Posiada również 6 kart pro (pro card) w kulturystycznych organizacjach Natural.

Co ciekawe, od początku swojej kariery sportowej Julia w ogóle nie jadła mięsa. Usunęła je ze swojej diety mając 15 lat (i wyłącznie z nakazu rodziców, do 18 roku życia spożywała ryby). Jednak kilka lat temu, ze względów zdrowotnych, jeszcze mocniej zwróciła się w stronę świata roślin i w 100% zmieniła swoją dietę na wegańską.

Nietolerancja białka mleka a weganizm

Stało się tak ze względu na nietolernację białka mleka krowiego oraz jajek, co potwierdziły specjalistyczne testy, jakie Julia wykonała w 2015 – po roku ciągłego zmagania się z problemami żołądkowymi. Jak sama mówi: “Wyeliminowałam je więc ze swojej diety [nabiał i jaja – przyp. red.] i w ciągu kilku dni wszystkie symptomy ustąpiły!”.

“Po 25 latach wegetarianizmu w końcu przeszłam na weganizm i nie tylko radzę sobie na diecie roślinnej, ale ROZKWITŁAM wręcz na niej! i mam teraz najbardziej obfity w sukcesy rok w swojej dotychczasowej karierze kulturystycznej!”

Jak dalej podsumowuje Julia – jest teraz silniejsza, ma lepszą formę i jest jej o wiele łatwiej utrzymać właściwą wagę przez cały rok.

VS

PODZIEL SIĘ