Radosław Zarzycki

508
Radosław Zarzycki Vegan Sport

Radosław Zarzycki – Trener Personalny i Kulturysta

Trener personalny, Instruktor fitness, Kulturysta (debiut 2017 w kategorii Kulturystyka klasyczna do 180 cm – podczas imprezy ESP (Europe Sport Power); ostatecznie zakwalifikowanie do półfinału i zajęcie 7 miejsca), entuzjasta i propagator diety roślinnej.

Przez znaczną część swojego życia jadłem mięso i produkty odzwierzęce. Jednak nie ze względu na preferencje a opierając się na błędnym przekonaniu, że jest to jedyna droga.

Na szczęście lata spędzone na treningach i na pogłębianiu wiedzy w zakresie odżywiania uświadomiły mi, że tak nie musi być. Moja sportowa osobowość obrała sobie kolejny cel – pokazać, że da się połączyć trening siłowy i kształtowanie sylwetki z dietą roślinną.

Zdałem sobie sprawę z pewnych faktów dotyczących hodowli zwierząt i wpływu tego przemysłu zarówno na nasze zdrowie, jak i kondycję naszej Planety.

Uważam, że stosowanie diety roślinnej bądź nawet ograniczenie spożycia produktów odzwierzęcych może nie tylko poprawić stan naszego zdrowia, ale i pomóc naszej Planecie. Niezwykle motywuje mnie myśl, że wciąż rozwijam się jako sportowiec a jednocześnie mogę przyczynić się do promocji diety roślinnej i takiego stylu życia.

Przygotowuję i prowadzę:

  • Treningi indywidualne
  • Plany treningowe
  • Plany dietetyczne
  • Konsultacje online

KONTAKT
e-mail: radoslaw.zarzycki.trener@gmail.com
Kanał YouTube: Być jak Herkules
Profil na Facebooku: Być jak Herkules
Instagramie: Być Jak Herkules

PODZIEL SIĘ